ARA02129092781

Profesyonel Beylikdüzü Temizlik Şirketi


Beylikdüzü Temizlik Şirketi (7/24 iletişim Tel : 0 (212) 544 04 98 GSM : 0 (537) 511 59 69 ) olarak kurumsal ve profesyonel temizlik hizmet vermekteyiz. Temizlik şirketi garantisi ile memnuniyet garantili hizmetimizi sizlerde talep edebilirsiniz. Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak Beylikdüzü ilçe sınırları içerisinde Gürpınar, Yakuplu, Beykent, Bizimkent, İnnovia, Adakent semtlerinde hizmetlerimiz yer almaktadır.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi Olarak Neden Avant Temizlik?

Beylikdüzünde yer alan Temizlik Şirketleri arasında lider konumda olmanın getirdiği önemli ayrıcalıklarımız maddeler halinde şu şekildedir?

  1. 5 yıla aşkın temizlik şirketi tecrübemiz ile rakiplerimiz arasında tecrübe olarak çok daha ilerideyiz.
  2. Personellerimiz hizmet içi eğitimlerle sürekli olarak eğitilmektedir.
  3. Personellerimizin bir çoğu sabit personellerimizden oluşmaktadır.
  4. Temizlik hizmeti fiyatlarımız piyasa fiyatlarını aşmamaktadır.
  5. Memnuniyet garantili olarak hizmet vermekteyiz.
  6. Çoklu personel desteği ile talep etmiş olduğunuz temizlik hizmetlerini daha kısa sürede yerine getirmekteyiz.
  7. Sabit personel bırakma hizmetimiz ile temizlik şirketimizin güvencesinde bu taleplerinizi karşılaya bilirsiniz.
  8. Araç ve gereçlerimiz olması gereken teknolojiye sahiptir.
  9. Temizlik hizmetlerimiz ile ilgili tüm temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.
  10. Aynı gün temizlik personeli taleplerinizi karşılayacak ekibe sahibiz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak yukarıda saydığımız özelliklerimiz ile bu ilçemizde en iyi şirket olmanın ve bu konumu korumanın verdiği heves ile her zaman daha iyisi için kendimizi eğitmeye devam ediyoruz. Her zaman bir eksiğimiz vardır düşüncesi ile sürekli verdiğimiz hizmeti ve hizmeti verirken attığımız adımları inceliyoruz.

BeylikdüzüTemizlik Şirketi olarak verdiğimiz hizmetler

Kurumsal Temizlik Hizmetlerimiz
Petrol Ofisi Temizliği, Dershane Temizliği, Hastane Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Plaza Temizliği, Petrol İstasyonu Temizliği, Okul Temizliği, Otel Temizliği, Mağaza – Dükkan Temizliği, Banka Temizliği, Fabrika Temizliği, Endüstriyel Temizlik, İş Merkezi Temizliği, İş Hanı Temizliği, Öğrenci Yurdu Temizliği,
Bireysel Temizlik Hizmetlerimiz
Ev Temizliği, Büro – Ofis Temizliği, Site Temizliği, Merdiven Temizliği, Boş Ev Temizliği, Eşyalı Ev Temizliği, Depo Temizliği, Zemin Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Cam Temizliği, Tadilat Temizliği, Çatı Temizliği, Bodrum Temizliği, Yangın Sonrası Temizliği, Su Baskını Temizliği, Mutfak Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Halı Yıkama, Yerinde Halı Yıkama,Koltuk Yıkama

Vermiş olduğumuz tüm temizlik hizmetlerinde, her hizmet için farklı araç ve gereçlerimiz yer almaktadır. Bu araç ve gereçler son teknoloji ürünlerinden oluşmaktadır. Aynı zamanda her hizmet kategorisi için personellerimiz özel olarak eğitilmektedir. Bizleri arayarak profesyonel hizmetlerimiz talep edebilirsiniz. Bizlere 7/24 (0212) 544 04 98 – (0537) 511 59 69 numaralarımızdan ulaşa bilirsiniz.

No comments.