ARA02129092781

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği; Şehirler, sanayi ve inşaat sektörleriyle iç içe oluşturulmuş yaşam alanları barındırıyor. Evlerin, iş yerlerinin ve tüm yapıların dış cepheleri bir çok etkene maruz kalarak; zamanla profesyonel bir bakım kürüne ihtiyaç duymaktadır. Bu aşamada çağın gelişen sektörü olan temizlik şirketleri imdada yetişiyor. Yapıların yüzeylerinde kirlenmeye yol açan diğer unsurlar ise; kar, yağmur, is gibi doğal faktörler. Hatta rüzgarlı havalarda, yüzeyler üzerinde bir çok atık birikerek kir tabakaları oluşturabilir.

Mekanların dış cepheleri, insanları karşılayan yüzleridir. İlk izlenim, bu yüzeyler aracılığıyla karşıya aktarılır. Ayrıca toplumlarda, kişi ve kurumlar bazında çevreci bir alışkanlık edinilmeli; sokaklar, caddeler, bahçeler ve evler kadar evlerin yansıması dış unsurlar da gerekli aralıklarda temizlenmelidir. Ev ve apartmanların temizliğinden farklı olarak, yüksek binaların dışa bakan duvarlarına ve pencerelerine uygulanacak bakım için özel makinelere ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca bu tip çalışmalar sırasında şirket çalışanlarının hem kendi sağlıkları hem de çevresel güvenlik bakımından ‘iş güvenliği’ kurallarına riayet etmeleri önemli.

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Bu, dikkat gerektiren ve kuralları olan bir uygulama. Tam teşkilatlı bir çalışma sistemi gerektiriyor. Tüm adımlar ihtiyaç duyulan sistemlerin kurulumundan sonra atılmalı ve işlem kusursuz bir şekilde sonuca vardırılmalıdır. Ulaşılması güç alanlar ve üst katlar, vinç kullanımını gerekli kılacaktır. Camların temizlenmesinde ise tüm saydam yüzeylerin aynı içerikte olmayacağı ve uygun müdahaleler yapılması gerektiği göz önünde bulundurulmalıdır. Sözü geçen özelliklerin yerine getirilebilmesi adına, donanımlı bir firma ile işe koyulmak istenilen sonucun elde edilmesini sağlayacaktır. Peki hizmet dahilinde ne gibi çalışmalar yapılmakta? İşte sürecin kısa bir özeti;

 • Öncelikle iş güvenliği kapsamında tüm kurallar uygulanır.
 • Yüzeylerin yapı malzemesine uygun temizlik ürünleri seçilir.
 • Eksik ve kusurlu noktalar tespit edilerek istek doğrultusunda yenileme sağlanır.
 • Camlara ulaşım ve yakın temas sağlaması bakımından vinç kullanımı hizmete dahil edilir.
 • Camların kimyasına uygun ürünlerle iz bırakmayacak şekilde silinir.
 • Elverişli durumlarda tazyikli dış yıkama yapılır.

Beylikdüzü dış cephe temizliğinde, iş güvenliği ve tam performans odaklı çalışan bir şirkettir. İşlem sonunda, yüzeylerde el değmemiş tek bir nokta bırakılmadan, bütünsel bir temizlik politikasını güder.

Dış Cephe Temizliği Uygulanan Yerler

Hemen hemen her tür yapının dışa bakan yüzeylerine uygulanabilmektedir. Dış etkenlerden etkilenmeyen bir oluşum düşünülemez. Bu yüzden amaç, mekanların uzun vadede olabildiğince temiz kalmasını sağlamaktır. Ayrıca binaların temiz olması, çevre unsurlara da sirayet eden bir durum. Bölgesel kir ve bakteri tabakaları bulunduğu havanın da yapısını bozmakta ve insanların yaşam kalitesine olumsuz yönde etki etmektedir. Bu yüzden tüm temizlik ve hijyen uygulamaları hem bir ihtiyaç hem de bir sorumluluk olarak nitelendirilebilir.

Firmaların profesyonel temizlik hizmeti sunduğu yapılardan kabataslak bir şema oluşturmak gerekirse;

 • Konutlar
 • Otel / Rezidans ve Plazalar
 • Gökdelenler
 • İş Yerleri ve Ofisler
 • Toplu Konutlar
 • AVM’ler

Beylikdüzü Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Beylikdüzü Temizlik yapıların, kişi ve kurumların ihtiyacı olan tüm bakım ve yenilemeye yönelik hizmetlerin sunumunu yapan bir şirket. Farklı ihtiyaçların tek bir adreste karşılanması için eksik alan bırakmadan çalışan bir sistemin sahibi.

Dış cephelere uzman bir dokunuş yapan firmamız, eğitimli bir personel ağına ve Avrupa standartları düzeyinde ekipmana sahiptir. Firmamızı benzerlerinden ayıran unsurların başında, müşteri odaklı ve ihtiyaca yönelik en üst düzey hizmet alımını mümkün kılması ve tüm uygulamaların memnuniyet garantili olması gelmektedir. Tüm teknik ihtiyaçlarınız için firmamızdan destek alabilirsiniz.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.