ARA02129092781

Beylikdüzü Merdiven Temizliği

Beylikdüzü Merdiven Temizliği

Beylikdüzü Merdiven Temizliği

Merdiven Temizliği Hizmeti veren şirket sayısı bölgemizde oldukça azdır. Merdiven Temizliği hizmetini şirketlerden çok bireysel olarak çalışan şahıslar sağlamaktadır. Bu da hem güven açısından hem de profesyonellik açısından sorunlar ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Beylikdüzü Temizlik Şirketi şirketi olarak bu sorunların çözümü için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Buna yönelik ekiplerimiz Beylikdüzü ve semtlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Beylikdüzü Merdiven Temizliği Hizmet Adımları
Bizlerle iletişime geçtikten sonra ilk yaptığımız işlem keşif için siz müşterilerimizden randevu almak olacaktır. Daha sonrasında yaptığımız keşif ile sizlere sözleşmeli fiyat teklifimizi belirtiyoruz ve uygun bulunması halinde bir personelimizi görevlendiriyoruz.

Beylikdüzü Merdiven Temizliği Sık Sorunlar Sorular ve Cevapları
Bu sorular sizlerin bizlere yönetmiş olduğu sorular içerisinden seçilmiştir.

Merdiven temizliğinde haftada kaç gün çalışma yapılmaktadır?
Apartman merdiven temizliğinde haftada bir gün çalışma yapılmaktadır. Yani ayda toplam da 4 defa temizlik yapılmaktadır.

Merdiven temizliğinde yapılan çalışmalar nelerdir?
Genel olarak yaptığımız işlemler, merdivenlerin süpürülüp silinmesi, merdiven korkuluklarının silinmesi, asansör kapılarının ve içinin silinmesi, apartman çıkış kapısının ve camlarının silinmesi, apartman ara katlardaki ortak kullanımda olan camların silinmesi şeklinde olmaktadır. Ayrıca talep olursa bahçe mıntıka temizliği, otoparkların temizlenmesi gibi hizmetlerde ek ücretlendirmeler ile hizmet sözleşmesi içine dahil edilmektedir.

Merdiven temizliği hizmetinin ücretlendirmesi ve ödeme planı nasıldır?
Beylikdüzü ilçemizde merdiven temizliği çalışmalarında daire sayıları ve ek talepler ücretleri değiştirmektedir. Bunla ilgili detaylı bilgiyi bizleri arayarak öğrene bilirsiniz. Ödemeler genelde her ayın ilk haftası olmak ile birlikte taleplerinize göre farklılık gösterile bilinir.

Merdiven temizliği hizmet bölgeleriniz nelerdir?
Bu sorunun cevabını sizlere direk hizmet bölgelerimizi yazarak belirtmek isteriz.

  1. Beylikdüzü Merdiven Temizliği
  2. Beykent Merdiven Temizliği
  3. Yakuplu Merdiven Temizliği
  4. Gürpınar Merdiven Temizliği
  5. Kavaklı Merdiven Temizliği
  6. Esenyurt Merdiven Temizliği

Beylikdüzü merdiven temizliği talepleriniz için bizlerle istediğiniz zaman iletişime geçe bilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekiplerimiz ile sizlere memnuniyet garantisi hizmet vereceğimizi taahhüt ediyoruz.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.