ARA02129092781

Beylikdüzü Apartman Temizliği

Beylikdüzü Apartman Temizliği

Beylikdüzü Apartman Temizliği

Beylikdüzü Apartman Temizliği Hizmeti; Toplu yaşam alanlarının daha çabuk kirlenmesi olağan bir durum. Fazla uğrak mekanlar ve çokça ayak basılan yerlerde toz, kir ve her türlü atık maddeler zamanla bir tabaka oluşturur. Böylece; hem göze hoş gelmeyen bir manzara ortaya çıkar hem de temizlenmeyen alanlarda biriken bakteriler sonucu sağlıksız bir ortam meydana gelir. En sık temizlik gerektiren yerler, hiç şüphesiz hane içleridir. Çünkü yaşam alanlarının elverişli olması, refah düzeyini de arttıran bir etkendir. Ayrıca zemin ve yüzeylerde biriken kirler, zamanla havanın da kalitesini bozarak çevresel bir tehdit oluştururlar.

Önem derecesi bakımından, hane içlerinin temiz ve bakımlı olmasının ardından ilk sırayı; evlerin toplu halde bulunmasını sağlayan apartmanlar almaktadır. Birçok daireye giriş sağladığımız bina boşluklarının ve merdivenlerin bakımsız olması, evlerin içine kadar ulaşabilecek toz kitleleri demektir. Bu yüzden tüm yaşam alanlarına aynı titizlikle yaklaşmak yerinde bir davranış olacaktır.

Apartman Temizliği Nasıl Yapılır?

Bu hizmet, bir binanın içindeki tüm alanların temizliğini kapsamaktadır. Beylikdüzü Temizlik Şirketi alanında uzman ekibiyle ekonomik bir hizmet planı sunmayı taahhüt eder. Öncelikle bilinmesi gereken şudur ki; site binalarının ya da tekil binaların en büyük sorunlarından biri ortak alan temizliğidir. Bu hem zahmetli hem de bazen maddi külfeti olabilen bir durum. Fakat temizlik şirketleri bünyesinde verilen hizmet, ihtiyaçları karşılayacak nitelikte olmaktadır. Bina sakinlerinin ve yöneticilerin sıklıkla başvurduğu bu uygulamada atılması gereken adımlar şu şekilde olmaktadır;

 • İşlemin tüm aşamaları hakkında bilgi sahibi bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir.
 • Gerekli araç gereç ve temizlik ürünleri temin edilmelidir.
 • İşlem sırasında zararlı kimyasallardan kaçınılmalı ve süreç sonunda mümkünse havalandırma yapılmalıdır.
 • Hızlı ve kaliteli bir uygulama için ekip çalışması gerekmektedir.
 • Ayak basan ve el tutan yerler de dahil her nokta özenle temizlenmelidir.
 • Öncelikle tozdan arındırılan yüzeyler daha sonra bakterilerden kurtarılmalıdır.
 • Kullanılan ürünlerin bıraktığı koku uzun süre kalacağından, hoş kokulu ve rahatsız etmeyen temizlik ürünleri tercih edilmelidir.

Beylikdüzü Apartman Temizliği Fiyatları

Daire ve merdiven sayısının fazla olduğu binaların iç temizliğinde fiyatlar da bu maddeler ışığında belirlenmektedir. Mekanın büyüklüğüne göre çalışacak eleman sayısı da değişkenlik gösterebilir. Her katın aynı titizlikle temizlenmesine olanak vermesi açısından yeterli personel sayısının sağlanması gerekmektedir.

Beylikdüzü Temizlik apartman temizliği fiyatları, hizmet alımı yapan bireylerin bütçesini sarsmayacak bir nitelik taşımaktadır. Yine merdiven ve kat sayısına göre belirlenecek olan fiyatlandırma, aynı zamanda personel gerekliliğiyle de doğru orantılı olmaktadır. Bu yüzden; temizlik yapılacak bina hakkında bir fiyat teklifi için firmamız yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Merdiven Temizliği

Bina içlerinin temizliğinde en önemli kısım merdiven temizliğidir. Bu alanlar hem en çok ayak basan yerler olması, hem de girintili – çıkıntılı yüzeylerden oluşması sebebiyle daha fazla ihtimam gereken yerlerdir. Merdivenlerdeki toz ve kalıntılar, uygun aletler yardımıyla temizlendikten sonra bakteri ve mikroplardan arındırmak için gerekli malzemelerle silinir. Ayrıca tekrar kirlenmemesi ve leke oluşmaması için kurutma işleminin de gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Buna ek olarak; merdiven temizliğinin önemli bir kısmını trabzanlar oluşturmaktadır. Gün içerisinde sıklıkla el değen bu kısımlar bulaşıcı hastalıklar için adeta bir taşıyıcı olabilirler. Bu yüzden trabzanlar da mikrop öldürücü anti-bakteriyel malzemeler kullanılması zorunludur.

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğimizi taahhüt etmekteyiz. Beylikdüzü Merdiven temizliği için bizleri 7/24 araya bilirsiniz.

Apartman ve Merdiven Temizlik Hizmeti

Firmamız, bu aşamada gerekli bütün teçhizata ve eğitimli personel varlığına sahiptir. Hizmet politikamızın iskeletini oluşturan unsurlar şu şekilde özetlenebilir;

 • Garantili ve kaliteli hizmet
 • Ekonomik fiyatlar
 • Minimum kimyasal ürün kullanımı
 • Kaliteli alet ve malzeme

Her türlü yapının iç alan temizliği hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize ulaşın!

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.