ARA02129092781

Beylikdüzü Ofis Temizliği

Beylikdüzü Ofis Temizliği

Beylikdüzü Ofis Temizliği

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak ofis temizliği hizmetini periyodik, sürekli veya tek seferlik hizmet şeklinde yerine getirmekteyiz. Ofis temizliği hizmeti genel olarak periyodik olarak haftalık, 15 günde bir veya ayda bir şeklindedir. Aynı zamanda personel temini hizmetimizden faydalanarak sürekli olarak personel taleplerine de karşılık vermekteyiz. Ofis personeli temini konusunda şirketimiz SGK hizmetini sağlamaktadır. Buna bağlı olarak tüm yasal hakları konusunda şirketimiz sorumlu olmaktadır.

Beylikdüzü ofis temizliği taleplerinin bazıları da  ofislerin açılma sürecinde ki inşaat sonra temizliği, dış cephe temizliği ve detaylı genel temizlik şeklindedir. Beylikdüzü temizlik şirketi olarak tüm bu tür taleplerinizi memnuniyet garantisi ile yerine getirmektedir. Personellerimiz eğitimli ve tecrübeli oluşları aynı zamanda araç ve gereçlerimizin olması gerektiği kalite de olması hizmetimizden memnun müşterilerimizin sayısının çok yüksek olması ile sonuçlanmaktadır.

Beylikdüzü Ofis Temizliği Hizmet Seçeneklerimiz

 • Beylikdüzü haftalık periyodik ofis temizliği ( Haftalık, on beş günde bir veya aylık )
 • Beylikdüzü ofis dış cephe temizliği
 • Beylikdüzü ofis inşaat sonrası temizlik
 • Beylikdüzü Ofis detaylı temizliği

Şeklinde hizmetlerimiz mevcuttur.

Beylikdüzü Ofis Temizliği Hizmetlerin de Neden Biz?

Temizlik şirketi olarak neden bizi tercih etmeniz gerektiği konusunda kriterlerimizi sizlere maddeler halinde belirtmek istiyoruz.

 1. Profesyonel ve eğitimli ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.
 2. Sözleşme koşullarına göre en uygun rakamlara çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 3. Müşteri memnuniyetini her şeyin ötesinde tutup buna yönelik titiz bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Kaliteden Ödün vermeyen şirketimiz ile sağlıklı sonuçlar için bizleri araya bilirsiniz.

Response to "Beylikdüzü Ofis Temizliği"

 • Dış Cephe Temizliği gerçek anlamda teknik bilgi birikiminin olması gereken bir çalışmadır. Bu nedenle her önüne gelen temizlik şirketi ile çalıma ihtimalimiz yoktur. Bu konuda Beylikdüzü Temizlik Şirketi ile bir çalışma gerçekleştirdik. Bu şirketi seçmemizin en büyük nedenleri ise yakın bölgemiz de yer alan hasırcıların dış cephe temizliğini yapmış olmaları ve referans teyidinden başarı ile geçmeleri neden olmuştur. Ve her zaman yöneticisi olduğum şirketimde kullanmış olduğum yöntemin doğruluğunu burada da hizmet sonrası ortaya çıkan neticede gördüm.

 • Beylikdüzü Ofis temizliği hizmeti almak istiyorsanız Beylikdüzü temizlik şirketi bu konuda gerçek anlamda iyi bir firmadır. Bizim ofisimiz Birlik sanayi sitesinde yer almaktadır. Kendileri ile yaklaşık 6 aydır çalışmaktayız. Ofisimiz her hafta düzenli olarak 1 defa cumartesi günleri temizlenmektedir. Daha önceden çalıştığımız temizlik şirketlerinde problem olan zamanında gelmeme, acele iş yapmak, fatura kesmeme, personellerine olan eğitim gibi bir çok alanda problem yaşatmadılar bizlere. Kendilerini eğer ki ofis temizliği talepleriniz mevcutsa tavsiye etmekteyim.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.