ARA02129092781

İnnovia Temizlik Şirketi

İnnovia Temizlik Şirketi

İnnovia Temizlik Şirketi

İnnovia Temizlik Şirketi mi arıyorsunuz? Özellikle 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı innovia konutlarında tam gün, yarim gün, aynı gün temizlik hizmeti için temizlik personeli profesyonel temizlikçi hizmetimiz mevcuttur. Özellikle saatlik hizmetlerimiz sayesinde küçük daireleriniz için çok daha fazla para vermenizin önüne geçmiş oluyoruz.

İnnovia’da temizlik şirketi hizmeti almak istiyorsanız sizleri anlayan bir firma dan hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. İnnovia 1, İnnovia 2, İnnovia 3, İnnovia 4 konut projelerinin tamamında hizmet yürütmekteyiz. Aynı gün 50 eve hizmet verecek bir potansiyele sahibiz. Tek yapmanız gereken şirketimizi aramanız.

Beylikdüzü ve Esenyurt Temizlik Şirketleri

İnnovia konutları Beylikdüzü ve Esenyurt ilçeleri arasında yer alması nedeni ile bu bölge yer alan temizlik şirketi şubelerimiz sizlere hizmet verecektir. Bu nedenle aynı gün ve saatlik ihtiyaçlarınıza çözüm ürete bilmenin kolaylığını yaşıyoruz. Temizlik hizmetlerimizde herhangi bir sınırlama söz konusu değildir. Yani anlaşılan saat içerisinde temizlik adına her iş yapılmaktadır. İnnovia ev temizliği yanında aynıca İnnovia ofis temizliği talepleriniz olması durumunda periyodik olarak haftalık temizlik yapmaktayız.

Kullanmış olduğunuz ev dışında, taşınma öncesi ve inşaat sonrası temizlik taleplerinizde malzemeli ve malzemesiz olarak iki seçenek ile yapılmaktadır.

Neden Temizlik Hizmetinde Biz?

Uygun fiyat, Aynı gün temizlik, Saatlik hizmet, Ütü Hizmeti, Güvenilir personel

innovia ev temizligi innovia insaat temizligi innovia ofis temizligi innovia ofsi temizligi sirketi

 

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...