ARA02129092781

Beylikdüzü

Beylikdüzü

Beylikdüzü

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak sizlere bu yazımızda Beylikdüzü hakkında bilgi vermek istiyoruz. Her zaman temizlikten söz edecek değiliz ya birazda Beylikdüzü hakkında bilgiler vermiş olalım. 1997’den bu yana Beylikdüzün’de yaşayan biri olarak bu güzel ilçemiz İstanbul’un en güzel ilçeleri arasında yer almaktadır. Özellikle son bir kaç senedir gençlik mekanlarının açılması ile birlikte ilçe adeta kabuk değiştirdi.

Beylikdüzü Semtleri Nelerdir?

Beylikdüzü semtleri denilince Yakuplu, Beykent, Gürpınar, Kavaklı ve Yakuplu olarak listeleye biliriz. Tabi bunlarla birlikte asıl ilçeyi tamamlayan yerler Megakent, Adakent, Büyükşehir, Adnan kahveci, Barış mahallesi gibi yerleri de dahil etmemiz gerekmektedir. Beylikdüzü nüfus bakımından gün geçtikte hızlı bir büyüme içerisindedir. Her ne kadar inşaat alanları hızla tükense de çok katlı yapılar sayesinde nüfusun artısında büyük bir azalma olmadı.

Beylikdüzü Avm’leri Nelerdir?

Beylikdüzün de büyüklü küçüklü bir çok AVM yer almaktadır. Bunların en eskisi Atrium, Cumhuriyet Çarşısı ve Basın Doğa Çarşısını göstere biliriz. Daha sonrasında Uyum AVM, Perlavista, Sürmen Center, 5M Migros, Beylisyum, Stars Çarşı, Kule Çarşı, Beyaz City AVM, White Corner AVM ve isimlerini sayamayacağımız kadar çok büyüklü küçüklü çarşı ve AVM’ler ile ilçeden çok il gibi bir konuma gelmiştir.

Bizler Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak ilçemizin bu büyük potansiyelini gördük ve bu konuda gerekli teknolojik alt yapımızı oluşturarak temizlik sektöründe önce bir marka haline geldik.

Beylikdüzü Parkları Nelerdir?

Beylikdüzünde açılan bir çok park mevcuttur. Bunların arasında sizlere önerebileceğim parklar şu şekildedir.

  1. Osmanlı Parkı ; Beylikdüzü Adakent villalarının arkasında yer almaktadır. Aynı zamanda giriş kısmında Beylikdüzü itfaiyesi yer almaktadır. Piknik yapmak, Akşamları spor yapmak için çok uygun bir alandır.
  2. Yaşam Vadisi; Beylikdüzü’nün yeni gözdesi diye bileceğim büyük bir park alanıdır. Alan süper ötesi bir dizayn ile yapılmış içerisinde balıkların olduğu süs havuz ve şelalesi, çay ve soğuk içecek içebileceğiniz birden çok cafesinin olduğu, konser alanı dahil bir çok güzelliğin bir arada olduğu bir parktır. Kesinlikle görmenizi tavsiye ediyorum. Yaşam vadisi Bizimkentin arkasında yer alan vadi içerisinde kurulmuştur.
  3. 15 Temmuz Şehirler Parkı; Özellikle çocuklar için geniş ve bir çok oyuncağın olduğu orta büyüklükte bir parktır. Atrium çarşısının önünde yer almakta olup içerisinde güzel bir cafe’de yer almaktadır.
  4. Sezen Aksu Parkı; Beylikdüzü kültür merkezinin önünde yer alan park suni şelalesi ve oyun bölümleri ile tavsiye edeceğim bir parktır. Basket sahası ve oturma alanları mevcuttur.

Beylikdüzünün güzelliklerini anlatmakla bitiremeyiz. Bu konuda en güncel bilgileri Beylikdüzü Belediyesi resmi sayfasından takip edebilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla belediye sitesi yeterli bilgi verici güncelliğe sahiptir.

Beylikdüzü Temizlik ile daha hijyenik ortamlar için bizlerle iletişime geçe bilirsiniz. Sizler için bizde ilçemizde hizmet vermeye devam ediyoruz.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.