ARA02129092781

Beylikdüzü Cam Temizliği

Beylikdüzü Cam Temizliği

Beylikdüzü Cam Temizliği

Rüzgâr, yağmur gibi olumsuz hava şartlarından dolayı camlar kirlenir ve ortaya kötü bir görüntü çıkar bu oluşan görüntü de cam temizliği sayesinde ortadan kaldırılabilir. Ev veya ofislerin en gösterişli ve önemli kısmı camlardır bunun için de temiz olmaları oldukça önemlidir. Kişiler çeşitli yöntemler kullanarak camları bez ve kimyasal yardımı ile temizleyebilmektedir. Özellikle cam temizliği esnasında hazırlanan suya bir miktar sirke ve limon eklenir ve bu sayede lekeler daha hızlı çıkar.

Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Öncelikle camlar temizlenmeden önce PVC temizliği yapılması daha sağlıklı olacaktır. Cam Temizliğinde planlama yapılırken öncelikle çerçeveler silinerek işe başlanır. Çünkü camlar önce silinirse yeniden kirlenebilir. Camların çerçevesi cif yardımı ile beyazlatılır Camlara geçildiğinde ilk olarak kaba kir alınır ve tozu ıslak bez ile silinir. Daha sonra camlar silinir ve cam bezi ile kurulanır.

Cam Temizliği Hizmeti Neleri Kapsar?

Temizlik şirketleri tarafından verilen bu hizmette eğitimli ve SGK’ları yapılmış ekip çalışır. Temizlik için gerekli araçlardan vinç, asma sepet, güvenlik kemeri, örümcek vinç gibi sistemler kullanılır. Bununla birlikte iş güvenliği yasasına uygun ekip ve ekipmanlar ile cam temizliğinin tamamlanması sağlanır.

Cam temizliğinde personeller tarafından kullanılan malzemeler arasında cam sil, cam jileti, mikro fiber bez kullanımlarının yanı sıra kazıma jileti, metal pelüş saplar, alüminyum saplar, oynar başlıklı cam siler, çek sil gibi ürünler bulunur. Bununla birlikte uygun bir kova ve kimyasal çözücüler de yer alır.

Cam Temizliği konusunda hizmet veren pek çok firma vardır. Ancak bu hizmet verilirken profesyonel davranılması gerekir.
Bu hizmeti veren bir firma;

    • Temizlik konusunda tecrübeli olmalıdır.
    • Temizlik için gerekli ekipman ve donanıma sahip olmalıdır.
    • Kurumsal bir firma olmalıdır.
    • Temizliği yapacak personellerin gerekli eğitimleri almamış olması gerekir.
    • Dış cephe temizliği için gerekli sertifikaların alinmiş olması gerekir.

Cam Temizliği hizmeti için belirlenen fiyatlar bina kat sayısına, ekstra hizmetlere, temizlik yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir.

Tüm bu şartları sağlayan, alanında uzman ekip ve ekipmanlara sahip olan güvenilir bir firma arıyorsanız temizlik şirketimiz ile iletişime geçerek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Cam temizliği konusunda ev ya da ofis sahipleri temizlik şirketlerinden yardım alabilirler. Önceden camları temizlemek oldukça zorken günümüzde cam aparatları kullanılarak daha kolay bir şekilde hizmet verilebilmektedir. Ancak cam aparatlarını da tecrübeli kişilerin kullanması hizmetin profesyonel bir şekilde verilmesi açısından önemlidir.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.