ARA02129092781

Beylikdüzü Boş Ev Temizliği

Beylikdüzü Boş Ev Temizliği

Beylikdüzü Boş Ev Temizliği

Beylikdüzü boş ev temizliği, iki farklı kapsamda değerlendirilebilecek bir hizmet planıdır. Bunlardan ilki, inşaat süreci tamamlanmış ve bu süreçte meydana gelen yapısal atıkların temizlenmesi işlemi. Bu işlem oldukça kapsamlı ve detaylı bir temizlik programına işaret eder. Bir diğeri ise; taşınma, yenileme vb. durumlar neticesinde boşalan evin, yeni bir kullanıcıya hazır hâle getirilmesi anlamına geliyor. Bu süreçte de yine bütünsel ve sonuç odaklı bir temizlik planı sağlamak önem teşkil etmektedir. Her iki durumda da, iç mekanların tüm atık maddelerden arındırılması ve bu işlemler sırasında çevresel dokulara ve canlı organizmaya zarar verecek kimyasal kullanımından kaçınılması gerekmektedir.

Taşınma Öncesi Ev Temizliği

Taşınma öncesi ev temizliği, profesyonel bir eylem planı ile hayata geçirilir. Ev içine eşyaların gelmesinden ve bireylerin ortama yerleşmesinden önce; mekanın sterilize edilmesi, tüm toz ve partiküllerin arındırılması şart! Öncelikle, yeni taşınılacak bir binada bazı özel uygulamalar gerekebilmektedir. Bunlar; boya, tamirat, tesisat yenilenmesi, kullanım hasarlarının giderilmesi ve ekstra dokunuşların gerçekleştirilmesi gibi standart işlemlerdir. Önceki kullanımdan kalan kir ve tozlara, bir de bu uygulamaların bıraktığı atıklar eklenir. Böylece genel bir temizlik planlaması daha elzem hâle gelmektedir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi faaliyetlerimiz konusunda tüm hizmetlerimiz inceleyerek taleplerinizi oluştura bilirsiniz.

Boş ev temizliğinin yol haritası çıkartılırken; önceki kullanımdan kalan hasarlar, atıklar ve ek müdahaleler sonucu ortaya çıkan kir ve kalıntılar dikkate alınacaktır. Mekanın genişliği, cam strüktür varlığı, oda sayısı, merdiven, dolaplar, banyo bölmeleri, mutfak tezgahı ve taşınmazlar bu temizlik programının aslî müdahale alanlarıdır. Bundan başka, farklı yapılanmalarda karşımıza çıkabilecek her türlü yapısal öge, temizlik planına dahil edilmeli ve işlem bitiminde bakıma alınmamış tek bir alan bırakılmamalıdır.

Boş Ev Temizliği Beylikdüzü

Boş ev temizliği Beylikdüzü servisimiz, 7/24 erişim sağlayabileceğiniz üst düzey bir hizmet planıdır. Firmamız, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet götüren bir yapılanmaya sahip. Uzun yıllardır sektörde hizmet vermenin firmamıza kattığı deneyim ve iç yapılanmamızda yer alan yenilikçi hizmet anlayışı, sizlere daha memnuniyet verici bir süreç vadetmektedir. Firmamızın boş ev temizliği hizmet kapsamında yer alan doneler şu şekilde özetlenebilir;

  • Garantili hizmet
  • Müşteri odaklılık
  • Nitelikli personel
  • Hızlı ve pratik iş gücü
  • Ortam gereksinimlerine uygun planlama
  • Avrupa Standartlarında materyal kullanımı
  • İş güvenliği ve sağlık koşullarına uygunluk
  • Kapsamlı temizlik programı
  • Uygun fiyatlar

Tüm bu nitelikler, firmamız tarafından garanti edilen bir hizmet prosedürüne işaret etmektedir. Yeni bir eve taşınmanın arifesindeyseniz ve yaşam alanlarının niteliğine, bakım ve temizliğine özen gösteriyorsanız; doğru adrestesiniz.

Boş Ev Temizlik Yöntemleri

Boş ev temizlik yöntemleri yapının analiz ve tahlil sürecinden sonra belirlenecektir. Burada önemli olan, iç mekanların birbirinden farklı bir mimarî karakter taşıdığını bilmek ve gerçekleştirilecek temizlik yöntemlerinin de yönünü buna göre belirlemektedir. Ancak bu değerler ışığında, güvenilir ve verimlilik düzeyi yüksek bir hizmet sağlanmış olacaktır. Boş ev temizliği ilk bakışta mobilyalı hânelerden daha kolay görünmektedir. Fakat aslında tam tersi bir durum mevzu bahis. Boş evler, uzun süredir ayak basılmayan alanlar, inşaat süreci yeni tamamlanmış mekanlar oldukça derin kir ve lekelere maruz kalmaktadır. Bunların temizlenmesi sırasında eksik ve yanlış bir müdahale, geri dönüşümsüz hasarlara ve insan sağlığını tehdit eden etkilere yol açar. Bu yüzden profesyonel bir firmadan destek almalı, süreçten en yüksek verimin elde edilmesini sağlamalısınız.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.