ARA02129092781

Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak ev temizliği hizmetimiz devam etmektedir. Genel temizlik, Boş daire Temizliği, İnşaat sonrası temizliği, Detaylı temizlik seçenekleri ile bir çok alanda ev temizliği hizmetini kurumsal ve bireysel olarak yerine getirmekteyiz.

Beylikdüzü Ev Temizliği alanında diğer bir çok temizlik şirketinden çok daha deneyimlidir. Nedenine gelince bizler işimizin ehliyiz ve personellerimiz sadece ev temizliği üzerine çalışanlar şekline bir grup oluşturulmuştur. Bu sayede ev temizliğinde ortaya çıkacak sorunlar ve hizmetin nasıl yapılması gerektiği konusunda tecrübeli ve eğitimli bir yapı oluşmuştur ve bu yapı kendini sürekli olarak geliştirmektedir.

Genel olarak ev temizliğinde yapılan işlemler şu şekildedir.

  1. Kapıların silinmesi
  2. Banyonun temizliği
  3. Mutfak dolaplarının temizliği
  4. Zeminin temizliği
  5. Parkelerin temizliği
  6. Toz alma işlemleri

Şeklindedir. Bunla birlikte extra dediğimiz hizmetlerimizde mevcuttur. Bu hizmetlerimiz ise, yerinde halı yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama şeklindedir. Bizleri tercih ettiğinizde bu hizmetler profesyonel şekilde yapılacaktır.

Ev temizliği konusunda taleplerinizi beklemekteyiz.

Beylikdüzü Ev Temizliği hizmetinde bizler işimizi biliyoruz.

Response to "Beylikdüzü Ev Temizliği"

  • Beyliküzü ev temizlik hizmetini bu şirket üzerinden aldım. Öncelikle tedirgin bir şekilde aradım temizlik şirketini ancak sonrasında bu tedirginliğimin boşuna olduğunu gördüm. Beylikdüzü temizlik şirketi gayet profesyonel bir şekilde hizmet sağladı.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.