ARA02129092781

Beylikdüzü Hastane Temizliği

Beylikdüzü Hastane Temizliği

Beylikdüzü Hastane Temizliği

Temizlik her alanda önemli olacak derecede ciddi bir konudur. Okullarda, dershanelerde, evlerde, sitelerde, yollarda, fabrikalarda, bankalarda, plazalarda, ofislerde, her yerde temizlik ciddi bir konudur fakat biz Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak en çok hastane temizliğine önem veriyoruz. Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, buna engel olmak, uygun temizlik anlayışından geçer. İnsanlar için sağlık, her şeyin başında gelmektedir. Sağlığın garanti altına alınması ise temizlik sayesinde başlayacaktır. Hastanelerin temiz olması, birçok şeyden daha önemlidir. Hastanelerin temizliğinin günlük, hatta gün içerisinde birkaç defa yapılması, gerekli yerlere sürekli olarak müdahale edilmesi, yapılan bu temizliğin kaliteli malzemeler ve profesyonel ekipler aracılığıyla gerçekleştirilmesi gerekir. Beylikdüzü Temizlik Şirketi bunu gerçekleştirmek için yanınızda olmak, maddi manevi her açıdan yüzünüzü güldürmek, hastalarınızın sağlığını ön plana alarak, fiyatlarıyla sizi memnun kılmak, güven açısından da sizi rahatlığa kavuşturmak istiyor.

Hastanelerde temizliği en fazla önem arz eden yerlerin başında ameliyathaneler, wc ler, lavabolar, hasta odaları gelmektedir. Özellikle ameliyathane konusunda temizliğe ciddi anlamda önem verip, bu durumlarda uzman personeller çalıştırmayı kural haline getiriyoruz. Biliyorsunuz ki, temizlik kadar önemli bir şey varsa o da müşterilerimizi memnun kılmaktır.

İşimizi büyük bir ciddiyetle, planlayarak, doğru yerde doğru malzemeyi kullanarak, sizleri sevindirecek fiyatlar belirleyerek yapıyoruz.

Hastanenin yirmi dört saat çalışma şartlarına uygun temizlik planı belirliyoruz, işimizi hızla, hastaların rahatsız olmasını engelleyecek şekilde bitiriyoruz. Hem hastane personeli hem de temizlik personeli için en uygunu olan “tek kullanımlık mop” ve “renk kodu” gibi sistemlerle çalışıyoruz. Kullanılan temizlik malzemeleri hastane hijyeni için dezenfekte edici, kullanılan temizlik ekipmanları da hastanenin demirbaş eşyalarına zarar vermeyecek uygunluktadır. Özellikle, dezenfekte edilen yerler tekrar tekrar kontrol edilmektedir. Ayrıntılı, planlı, düzenli çalışmalarımızla hastanenizde temizliği sürekli kılıyoruz. Böylece hasta memnuniyetini, hastane ziyaretçilerinin sağlığının korunmasını, hastane personelinin sağlığının korunmasını sağlıyoruz.

Uzman personeli ve kaliteli malzemeleriyle özdeşleşen Beylikdüzü Temizlik Şirketi sizleri memnun edeceğinin garantisini vererek, sizleri de değerli müşterilerinin arasında görmekten memnuniyet duyar.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.