ARA02129092781

Beylikdüzü Otel Temizliği

Beylikdüzü Otel Temizliği

Otellerde özellikle insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini yakından ilgilendiren önemli konulardan birisidir. Beylikdüzü, İstanbul’un önemli turistik ilçeleri arasında yer alır. Haliyle ilçede bulunan oteller kadar otellerin hijyen seviyesi de büyük öneme sahiptir. Temizlik sektöründe lider bir firma olarak otel temizliğini istekleriniz doğrultusunda farklı boyutlarda uzman kadromuz ile sunmaktayız. İnşaat sonrası otel temizliği hizmetlerinin yanı sıra istekleriniz doğrultusunda genel temizlik, detaylı temizlik, düzenli aralıklarda sunabileceğimiz periyodik temizlik hizmetlerini profesyonel ekip eşliğinde firmamızdan güvenle talep edebilirsiniz.

Beylikdüzü Otel Temizliği Nasıl Planlanır?

Beylikdüzü otel temizliği hizmetlerimiz öncesinde tüm süreç profesyonel ekiplerimiz tarafından planlanır. Böylece tüm süreç eksiksiz ve kusursuz şekilde ilerleyerek siz değerli müşterilerimize güvenli hizmet sunulur. Planlama sürecinde öncelikle temizlenecek alanlar belirlenir. Temizlenecek alanların büyüklüğüne ve özelliklerine göre çalışacak personel sayısı, kullanılacak teknolojik ekipmanlar ile temizlik ürünleri belirlenir.

Temizlik şirketleri arasında lider bir temizlik firması olarak tüm süreci önceden planlayarak müşterileriniz için steril ve konforlu yaşam alanları sunuyoruz. Ayrıca planlama sürecinde işin başlangıç ve bitiş süresi de planlanır. Böylece otel işletmenizde temizlik nedeni ile herhangi bir aksaklığa mahal vermeden Beylikdüzü otel temizliği hizmet sürecimiz zamanında tamamlanır.

Beylikdüzü Otel Temizliği Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü otel temizliği firmamızın alanında eğitimli ve deneyimli personel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Otelinizin temizliği, hizmet öncesinde hazırlanan planlamalar doğrultusunda yapılır. Buna göre planlamada koridor, tuvaletler, havuz, bahçe ve benzeri gibi tüm yaşam alanlarının temizlik sıralaması doğrultusunda tüm alanlar sırasıyla temizlenir.

Temizlik sırasında her yüzeye ve alana uygun etkili temizlik ürünleri kullanılır. Firmamızın kullanmakta olduğu tüm ürünler sertifikalı ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ürünler olup insan sağlığına zararı olmayan ürünlerdir. Özellikle tuvalet, lavabo gibi alanlar temizlik sonrasında kaliteli ekipmanlarımız ile sterilize edilerek otelinizin temizliği güvenli ve eksiksiz şekilde tamamlanır.

BEYLİKDÜZÜ OTEL TEMİZLİĞİ

BEYLİKDÜZÜ OTEL TEMİZLİĞİ

Otel Temizliği Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Otel temizliği, geniş kapsamlı temizlik hizmetidir. Dolayısıyla da yapılacak olan temizlik işlemlerine göre firmamızın müşterilerine sunduğu fiyat teklifleri de farklılaşabilmektedir. Otelde temizlenecek olan alanın genişliği, bahçe ve havuz gibi dış mekan temizliğinin yapılıp yapılmayacağı, temizlik sırasında çalışacak olan personel sayısı gibi etkenler fiyatları doğrudan etkiler.

Firmamız, kalite standartlarının üzerinde sunduğu temizlik hizmetlerini ekonomiklik ilkesi doğrultusunda uygun fiyatlarda sunmaktadır. Özellikle inşaat sonrası otel temizliği gibi detaylı temizlik hizmetlerinin maliyetleri de farklı olabilmektedir. Dolayısıyla da fiyatları etkileyen faktörler doğrultusunda müşterilerimize olabilecek minimum fiyat teklifleri sunulur.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.