ARA02129092781

Yakuplu Koltuk Yıkama

Yakuplu Koltuk Yıkama

Yakuplu Koltuk Yıkama

Yakuplu koltuk yıkama hizmeti konusunda Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak profesyonel ve garantili çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bilindiği üzere koltuk yıkama işlemi yerinde yani ev, ofis veya iş yerlerinizde yapılmaktadır. Bu nedenle ekiplerimiz sizleri ziyaret etmekte ve işlemleri yerinde yapmaktadır.

Yakuplu semtimiz Beylikdüzü ilçemizin en büyük semtlerinden bir tanesidir. Bu nedenle bölgemize haftanın tüm günleri hizmet verilmektedir. Yıkama işlemleri genel olarak 2 ile 5 saat arası sürmektedir. Kullanmış olduğumuz makinelerimiz alanında en iyi özelliğe sahip markalardır. Aynı zamanda yıkama esnasında kullanmış olduğumuz şampuanlar bitkisel olup insan sağlığına zarar verici kokuya sahip değildir.

Yerinde Koltuk ve Halı Yıkama

Yerinde koltuk yıkama yanında halı yıkama çalışması da yapılmaktadır. Yerinde halı yıkama işlemlerinde rota makinesi ve özel çekim gücüne sahip vakum makinesi kullanmaktayız. Halıflex yıkama işlemlerinde metre kare üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır. Lekelerin çıkartılması konusunda da %90 oranında garanti verilmektedir.

Yakuplu Yatak ve Sandalye Yıkama

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak yerinde yıkama hizmetlerimiz halı ve koltuk dışında yatak, sandalye, çekyat gibi seçeneklerimiz de mevcuttur. Yıkama işlemlerinde leke çıkarma yöntemleri büyük bir titizlik ile yerine getirilmektedir. Sizler sadece bizi aramanız yeterli olacaktır.

Yerinde Koltuk Yıkama Adımları Beylikdüzü Yakuplu

Koltuk yıkamak neden deneyim gerektirir? Gelin birlikte inceleyelim.

  1. Öncelikle emiş gücü yüksek makinelerle koltuklarınız tozlarından arındırılır.
  2. Koltuklarınızın kumaşı ve yapısı incelenerek hangi temizleme ürününün kullanılacağı tespit edilir.
  3. Kirlilik derecesi ve kumaş yapısına göre ayarlanan şampuan karışımlı su koltuklarınızın üzerine serpilir ve yıkamaya başlamadan önce bir süre bekletilir.
  4. Bu bekleme süresince basit kir ve lekeler giderilmiş olur. Sonrasında ise zorlu lekeler kalacaktır. Zorlu lekelerin cinsine göre leke çıkarıcı seçilir.
  5. Zorlu lekelerin üzerine uygulanan özel çıkarıcı da biraz bekletildikten sonra özel fırça yardımı ile lekeler giderilir.
  6. Son aşamada ise emiş gücü yüksek vakum makineleri ile koltuklarınız temizlenerek hijyen sağlanır.

Koltuk temizlemenin önemi nedir?

Koltuklarınızın evinizde en fazla kirlenen eşyalardan birisi olduğunu görebilirsiniz. En fazla kirlenen eşyalardan birisi olduğu gibi aynı zamanda en fazla kullanılan eşyaların da arasında yer almaktadır. Aslında kirlenmesinin temel sebebi olarak da bu kadar fazla kullanılmasının yer aldığını söyleyebiliriz. İnsanlar genellikle koltuklarını temizletmeyi pek akıl etmezler. Fakat gün boyunca koltuklarınız birçok teri ve tozu çeker. Bu yüzden zaman içerisinde koltuğunuzdan kötü kokular gelme ihtimali yükselir. Aynı zamanda koltuğunuzun üzerinde de lekeler oluşabilir.

Koltuk temizlemenin önemi nedir? Sorusu ise bu noktada ortaya çıkmaktadır. Koltuk temizlendiği zaman koltuğunuz ilk almış olduğunuz zaman gibi son derece güzel bir görüntüye sahip olacak ve kötü kokular oluşmayacaktır. Koltuğunuzun temizliğini yaptırmadığınız takdirde sağlığınız açısından çeşitli sorunlar oluşabilir. Bu yüzden temizliğin sık bir şekilde yapılıyor olması çok büyük öneme sahiptir.

Yakuplu Koltuk Yıkama Fiyatları Nedir?

Koltuk yıkama fiyatlarını belirlerken yıkanacak eşyaların sayısı ve büyüklüğü önem arz etmektedir. Bu nedenle doğru fiyat belirlenmesi için bizleri aramanız gerekmektedir. Firma olarak en uygun fiyata en iyi hizmet politikası yürütmekteyiz. Bizden fiyat almadan koltuklarınızı yıkatmayın.

Ev Temizliği yaptırırken koltuklarınıza mutlaka yıkatmak için bizden fiyat ala bilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizlere ulaşa bilirsiniz.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.