ARA02129092781

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak siz değerli müşterilerimizden gelen sorular ve cevapları

Temizlik hizmeti fiyatları nasıl belirlenmektedir?

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak fiyat belirleme politikamız temizlenecek olan mekanın villa, ev, ofis, fabrika, depo vb. oluşuna göre farklılık göstermektedir. Daha sonrasında kaç metre kare oluşu da önemli bir kriterdir fiyat belirlenmesinde. Fiyat belirleme işlemini yapar iken telefon ile görüşme yeterli olmuyor ise ücretsiz express hizmet yapılmakta ve sonrasında fiyat teklifi verilmektedir.

Temizlik hizmeti çalışma saati aralığı nedir?

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak çalışma saati aralıklarımız anlaşma şartlarına göre farklılık göstermektedir. Genel olarak giriş saatimiz 9:00 – 9.30 saatleri arasındadır. Çıkış saatlerimiz ise anlaşmaya göre farklıdır. Aynı zamanda talep edilmesi halinde mesai sonrası ve gece çalışma hizmetimizde vardır.

Temizlik personellerinin eğitimleri ve sigortaları mevcut mudur?

Temizlik personellerimiz gerekli olan tecrübeyi kazanması için grup çalışmalarında değerlendirilmektedir. Bunla birlikte yasal olarak sorumluluklarımızı yerine getirmekteyiz. Bordrolama hizmetimiz sayesinde sabit yada günlük sigortalama sağlanmaktadır.

Temizlik hizmetinde garanti var mıdır?

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak yapmış olduğumuz hizmet sektöründe kendimize ve hizmetimize güvenmekteyiz. Bu nedenle temizlik talepleriniz garantili olarak yerine getiriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz yapmış olduğumuz işi onaylayana kadar çalışmaya devam etmekteyiz.
Temizlik hizmetinde malzemeleri sağlıyor musunuz?

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak profesyonel araç ve gereçlerimiz bünyemizde yer almaktadır. Taleplere göre temizlik hizmetini malzemeli ve malzemesiz olarak yerine getire bilmekteyiz. Malzeme olarak zemin makinesi, buhar makinesi , vakumlu süpürge, cam silme aparatları, halı ve koltuk yıkama makinesi, özel sekiz çeşit kimyasal şeklindedir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi ile tüm sorularınızın cevaplarını bulmaya devam ediyoruz. Bizlere sorularınızı sitemizin iletişim sayfasından ulaştıra biliriniz.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.