ARA02129092781

Beylikdüzü Boş Ev Temizliği

Beylikdüzü Boş Ev Temizliği

Beylikdüzü Boş Ev Temizliği

Beylikdüzü ilçemize yeni taşınan vatandaşlarımızın en çok talep etmiş olduğu temizlik türü boş ev temizliğidir. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte başlayan taşınma faaliyetleri bu taleplerin sayılarının oldukça artmasına neden olmuştur. Bu konuda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek istiyoruz çünkü karşılaştığımız soruların tamamına yakını boş ev temizliğinin nasıl yapıldığı nelerin dahil olup nelerin dahil olmadığıdır.

Beylikdüzü Boş Ev Temizliği Sık Sorulan Sorular

Beylikdüzü Boş ev temizliği hizmetinizde hizmete neler dahildir?

Boş ev temizliği taleplerinde ince temizlik dediğimiz çalışmalar yapılmaktadır. Yapılan çalışmalarda el değmeyecek herhangi bir köşe kalmadan çalışma yapılır. Camlar, Çerçeveler, Mutfak dolap iç,dış ve üstleri, Ebeveyn banyosu, Tuvaletler, ıslak ve kuru zeminler, duvarlar şeklinde detaylı çalışma yapılmaktadır.

Beylikdüzü Boş ev temizliğine kaç personel çalışma yapılmaktadır?

Boş ev temizliği personel sayısı temizlenecek evin veya iş yerinin kaç metre kare olduğuna göre belirlenmektedir. Ancak prensip olarak 120 metreye kadar minimum 2 personel ile hizmet verilmektedir. Bu sayı 20 kadar çıka bilmektedir.

Beylikdüzü Boş ev temizliğinde çalışma saatleri nedir?

Boş ev temizliğinde genel olarak sabah 9.00 ile 9.30 arasında çalışma yapılan adrese gelinir. Çıkış saatinin herhangi bir önemi olmadan şirketimiz işi bitirdiğini beyan eder iş bitiminde sizlerin onayı talep edilir siz onay vermediğiniz sürece talep etmiş olduğunuz yerler yeniden temizlenir ve siz onay verdiğinizde işlem sonlandırılır.

Beylikdüzü Boş ev temizliğinde malzeme kim tarafından karşılanmaktadır?

Boş ev temizliklerinde genel olarak malzeme dahil fiyatı verilmektedir. Çünkü ev boştur ve buraya ev sahibi, elektrik süpürgesi, vakum makinesi, buhar makinesi, cam aparatları, endüstriyel temizlik kimyasalları getirmesi oldukça zordur ve çoğu zaman bu malzemeler ev sahibinde olmayacaktır. Bu nedenle beylikdüzü temizlik şirketi olarak malzemeler şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Beylikdüzü Boş ev temizliği için ne zaman şirket ile randevu oluşturmalıyım?

Genel olarak bir yada iki gün öncesinde randevuyu kesinleştirmeniz gerekmektedir. Son dakikaya bırakılan temizlik şirketi arayışı sonrasında ya temizlik talebinizi istediğiniz zaman yaptıramıyor olacaksınız. Yada olması gereken ücretten çok daha yüksek bir ücret ödemek zorunda kalacaksınız.

Sık sorulan sorulara cevap bularız si değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir cevaplanmamış soru bırakmadığımızı düşünmekteyiz. Detaylı bilgi edinmek ve ücretler hakkında teklif almak için bizlere iletişim sayfamızda ki telefon numaralarımızdan ulaşa bilirsiniz.

Response to "Beylikdüzü Boş Ev Temizliği"

  • Beylikdüzü Kavaklı semtine yeni taşınıyorum. Burada yeni aldığım evimin metre karesi 150’dir. İnşaat sonrası temizliği kaç kişi ile ve ne kadar ücretle yapabilirsiniz. Aynı zamanda memnuniyetsizlik söz konusu olur ise o zaman ne gibi bir çözüm üretiyorsunuz. Bu konularda sizlerden detaylı bilgi edine bilir miyim. Kavaklı temizlik şirketleri arasında referanslarınızı inceleyerek sizle iletişim kurmak istedim umuyorum ki problemsiz bir hizmet alabilirim sizden fiyat konusunda da anlaşa bilirsek.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.