ARA02129092781

Beylikdüzü Villa Temizliği

Beylikdüzü Villa Temizliği

Beylikdüzü Villa Temizliği

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak temizlik adına her kategoride hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz kategoriler arasında villa temizliği hizmeti de yer almaktadır. Villa Temizliği Hizmeti temizlik şirketleri için zorlu hizmetler arasında yer almaktadır. Villalar genel olarak çok katlı yapılardan oluşmaktadır. Bunun sonucu olarak üç ve daha çok personel ile hizmet verme zorunluluğu vardır.

Villa Temizliği Hizmet Adımları Nasıldır?

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak villa temizliği hizmetinde ilk olarak telefon üzerinden detaylı bilgi alınmaktadır. Eğer ki inşaat sonrası villa temizliği talebi var ise mutlaka ücretsiz olarak expertiz yapılır ve ona göre bir fiyat teklifi müşterimiz tarafına sunulur. Bu yapılan işlem sonrası teklifimiz kabul görürse temizlik tarihi belirlenir. Belirlenmiş olan tarihte daha önceden uygun görünen temizlik personel sayısına tam olarak uyularak gerekli araç ve gereçler dahil olmak üzere gidilmektedir.

Temizlik hizmetine başlamadan önce ekipler içerisinde bir iş bölümü belirlenir ve bu iş bölümüne göre her personellerimiz işlerini yapmaya başlarlar. Yapılan işlemler görevli personelimiz tarafından kontrol edilerek sürekli olarak sorunlu bölümler için yeniden incelenip temizliğin tekrarlanması sağlanır. Son olarak temizlik hizmetimiz tamamlandığına müşterimiz gelerek villayı kontrol eder ve sorunlu bir bölge var ise tekrardan ekiplerimiz o bölgeyi temizler ve sonrasında yeniden kontrol edilir ve işlem tamamlanır.

Beylikdüzü villa temizliği hizmetimiz de müşteri memnuniyet oranımız oldukça yüksektir. Özellikle ihlas Marmara, Kavaklı, Beykent ve Büyükçekmece bölgelerinde yoğunlukla villa temizliği hizmeti vermekteyiz.

Doğru yöntemler ve hatamızı müşterimizden önce bizlerin görerek o problemi ortadan kaldırmayı bir iş ahlakı olarak görmekteyiz. Bu da bizlere müşteri memnuniyeti konusunda büyük bir başarı sağlamaktadır.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.