ARA02129092781

Beylikdüzü Çatı Temizliği

Beylikdüzü Çatı Temizliği

Beylikdüzü Çatı Temizliği

Konutlar herkes için çok önemlidir. Nasıl iç temizliğine önem veriyorsak, konutların dışına da özen göstermeliyiz. Konut dışında en çok önem vermemiz gereken yerlerden biridir çatı. Çatıların bakımı ve temizliği önemli yer tutar. Çünkü çatılar en çok hasar alınan bölgedir. Temizliğini düzenli periyotlarla daha sık, bakımını ise genellersek üç yılda bir yaptırmanızı Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak sizlere önermekteyiz.

Çatıların ortalama olarak bakarsak yaklaşık on yıl ömürleri vardır. Bu ömürü uzatmak da tamamen sizlere bağlıdır. Tercihinizi bu ömrü uzatmak yönünde kullanmazsanız ilerde çok daha maliyetli bir çalışma karşınıza çıkar. Bu maliyete katlanmamak ise yine sizin elinizde.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak Çatı Temizliğinde de sizlere hizmet sunmaktayız.

Çatılar en çok değişen hava şartlarından etkilenirler. Bu nedenle bir yılda sadece iki kez temizliğini yaptırırsanız kendinize ve bütçenize kolaylık yaratmış olursunuz. Bu temizliği sonbahar ve ilkbahar şeklinde ikiye ayırabiliriz. Temizlikte hem çatı hem de oluk boruları temizlenir. Genel sorunlar oluk borularında ki birikintiler sebebiyle ortaya çıkar. Yaz fırtınalarında tozlar, topraklar, etraftan gelen maddeler çatıda ki derelere birikir ve tıkanmalara yol açar. Yine çatılarda oluşan kirliliğin baş tacı kuşlardır. Çeşitli çöpler, sıvalar, kemikler, ağaç yaprakları, ağaç dalları ve topraklar birikintilik yaparak tıkanmaya neden olur. Bu tıkanmalar da yağmurlu zamanlarda suyun gitmemesine ve çatı altına sızmasına sebebiyet verir. Fırtınalı, sert rüzgarlı havalarda çatılarda ki kiremitler hasara uğrar. Hatta kırılabilir, uçabilir, yere düşebilir. Bu boşluklardan da sular çatı altına geçebilir. Dairelere, evlerin tavanlarına zarar verebilir.

Şimdi gelelim bu temizliği nasıl yaptığımıza. Öncelikle aklınızda soru işareti kalmaması açısından belirtmek isteriz ki personellerimiz tecrübeli ve sigortalıdır. Çatı Temizliği konusunda eğitilmiş, bilgili personelleri bünyemizde barındırmaktayız. İş güvenliği açısından her şey uygundur. Çalışmaya başlanılmadan önce mutlaka sizleri sorumluluk altında bırakmamak adına ve personellerimizin güvenliğini sağlamak aracıyla gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır.

Çatılarda kullanılan oluk sistemleri iki adettir. Birincisi asma plastik dere sistemi, ikincisi de gizli dere sistemidir. Çatılarda ki oluklarda gizli dere sistemi var ise temizliği daha rahat olmaktadır. Asma plastik dere oluğunun ise temizliği gizli dereye göre daha zordur. Çünkü asma dere binaların cephesine sıfırdır. Cepheye sıfır oluşu nedeniyle de daha fazla risklidir. Ancak unutmamak gerekir ki gizli dere oluklarında da iç kısımların temizliği asma dere temizliğine bakarak daha zordur. Asma derelerde boru kesintilerinin olduğu yerlere yani ek bölgelerine plastik bağlaştırıcı ilaç sürerek meydana gelebilecek sızıntıları engellemekteyiz. Gizli dere iç kısımlarında ise ek bölgelerde ki izolasyon aynı şekilde izole kaynağı yapılarak işlem tamamlanır. Olukların temizliğinde oluklara zarar verilmeden makine yardımıyla tıkanıklıklar giderilir. Çatı Temizliğinde yüksek basınçlı su kullanılması ile temizlik kolaylıkla yapılmaktadır. Kullanılacak malzemeler çatı temizliğine uygundur. Kaliteli ve hasar vermeyen temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Kullanılacak malzemeler, makineler, temizlik ürünleri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri alanında uzmandır. Çatı Temizliğinde de bizlere güvenebilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi çatılarınızın ömrünü uzatmak sizlerin elinde. Şirketimiz uygun fiyatlarla sizlere bu hizmeti vermekte. İlerleyen vakitlerde maddi olarak daha fazla külfet altına girmemek için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.