ARA02129092781

Yakuplu Bina Temizliği

Yakuplu Bina Temizliği

Yakuplu Bina Temizliği

Yakuplu Bina Temizliği hizmet talepleri doğrultusunda Beylikdüzü temizlik şirketi olarak müşteri memnuniyet ve hizmet merkez odaklı bir politika yürütmekteyiz.

Bina temizliği o konutta oturan sakinler için oldukça önemli ve yerine getirilmesi gereken bir husustur. Başta en önemli noktası hijyen olduğu için buda direk sağlık faktörünü göz önüne getirmektedir. Bina temizliği de dolayısıyla hem sağlık hem de binanın estetik görünüşü açısından önemli bir noktadır.

Beylikdüzü Merdiven Temizliği alanında bölgesel marka hedefi içerisinde olan şirketimiz siz değerli bina yöneticileri için sorunsuz bir hizmet sunacağının sözünü vermektedir.

Bina temizliği denildiğinde akla gelen temizlik aşamaları arasında bina içinde bulunan merdiven korkuluklarında her bir yerinin, tozunun alınıp üzerinde bulunan kirlerden tamamen arındırılarak silinmesi, bunun yanında daire kapılarının dış cephesinin silinmesi, binanın giriş kapısının silinmesi, bina içinde var ise camların silinip lekelerini çıkararak parlamasını sağlamak yine bunun yanında bina içindeki asansör servis kapısının iç ve dış cephesinin silinerek içte ki düzeneğinin de silinip temizlenmesi, binada oturan sakinlerin kullanmakta olduğu posta kutuları, gazete kutularının tozunun alınması, bina içindeki tüm zil ve ışık butonlarının  silinerek temizlenmesi, binanın tavanlarında oluşan ve oluşması muhtemel alanlarda örümcek ağlarının da tespit edilip temizlenmesi gibi detaylı temizlik yer almaktadır. Bunların yanında binanın dış çevresinde bulunan binaya ait bahçe var ise burada da arzu ve isteğe bağlı olarak düzenlemeler, temizlik işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bir de eğer yeni yapılan bir bina ise inşaat sonrasında oluşan kireç lekeleri, toz birikintileri, inşaat kirleri gibi çok belirgin olan, genel çaplı temizlik de bina temizliğine dahil edilebilmektedir.

Bina Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Bina içinde temizlenmesi gereken, ortak kullanım alanları ve bina sahiplerinin isteği üzerine temizlenmesi gereken tüm yerleri kapsayan detaylı bir temizlik girişimi söz konusudur. Yakuplu bina temizliği kapsamında şirketimizin sağladığı insan ve hayvan sağlığına zararı olmayan temizlik ürünleri ile bina sakinlerinin anlaşma dahilinde dilediği belirli günlerde ekibimiz, binanın en uygun şartlarda temizliğini, pratik ve bina sakinlerine büyük çaplı herhangi bir rahatsızlık vermeden uygulamaktadır. Burada anlaşma dahilinde bina sakinlerimize sunduğumuz hizmette ekonomik açıdan uygun ve memnuniyet düzeyini de en yüksekte tutmak şirketimizin başlıca hedefidir.

Yakuplu Bina Temizliği Şirketi

Yakuplu Bina Temizliği Şirketleri

Ekibimiz her zaman donanımlı, eksiksiz ve belli eğitimlerden geçmiş arkadaşlardan oluşmaktadır. Dolayısıyla binanın her bir katında ya da alanın da özenle ve büyük bir titizlikle çalışılmaktadır. Kullanılan temizlik ürünlerimizin de sağlık şartlarına uygun hiçbir canlıya kimyasal düzeyde bir zararının olmaması da, bu konuda bina sakinlerimizin memnuniyeti açısından şirketimiz için oldukça önemli bir noktadır.

Beylikdüzü temizlik Şirketi Kurumsal Web Sitesi ; https://www.beylikduzutemizliksirketi.com/

Şirketimizin temizlik aşamasında izlediği adımlar;

Binanın temizlenecek alanlarına göre başta temizlik planı oluşturulur ve bunun sistemli bir şekilde ilerletilmesine dikkat edilir. Binanın büyüklüğüne göre ekip arkadaşlarımızın sayısı belirlenir burada ki ekip arkadaşlarımız hepsi alanında deneyimli kişiler olup her biri iş bölümü çerçevesinde çalışarak bina temizliğini en ideal zamanda tamamlayabilmektedirler. Temizlik esnasında kullanılan tüm temizlik malzemeleri, temizlik ürünleri ve temizlik esnasında ihtiyaç duyulan ekipmanlar şirket tarafından eksiksiz temin edilmektedir.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.