ARA02129092781

Yakuplu Merdiven Temizliği

Yakuplu Merdiven Temizliği

Yakuplu Merdiven Temizliği

Beylikdüzü Yakuplu merdiven temizliği taleplerinizi yerine getirmek için gerekli alt yapıya sahip olan bir temizlik şirketi olarak siz değerli apartman yöneticilerinin bu problemine çözüm üretiyoruz.

Yakuplu ilçemiz merdiven temizlik şirketlerine olan ihtiyacı oldukça fazladır. Çünkü bina yapıları ortalama  en fazla 7 kat ve 20 daire altındadır. Durum böyle olunca daire sakinlerinden toplanan aidatlar tam zamanlı bir personeli çalıştırmaya yeterli olmamaktadır. Ortalama tam zamanlı bir personelin maaş, sigorta, yol ve yemek parası 3,500 TL  ile 4,000 TL arasında değişmektedir. Aynı zamanda apartmanların ortak kullanımda olan asansörlerin bakımı, ara katlarda ki lambaların ve asansörün elektrik giderleri gibi sabit giderleri de ekleyince daire başı alınacak aidat 20 daire üzerinden değerlendirirsek 250 TL  gibi bir rakama gelmektedir. Ve bu rakamda ki en büyük payı sabit temizlik personeli için kullanılacaktır. Böyle bir durumdan sizleri kurtarmak için devreye Apartman merdiven temizliği şirketleri girmektedir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak periyodik temizlik talepleriniz yerine getirilecektir.

Yakuplu Merdiven Temizliği Fiyatları

Fiyatların belirlenmesinde çeşitli kriterler söz konusudur. Öncelikle firma olarak bir alt limitimiz mevcuttur. Bu alt limit haftada 1 ayda 4 defa yapılacak temizlik için en az 250 TL, Haftada 2 ayda 8 defa yapılacak temizlik için ise 500 TL’dir. Bu fiyatlarımız 12 ve altında ki daire sayısına sahip apartmanlar için geçerlidir. 12 üstü için daire başı fiyatlarımız haftada 1 için 20 TL, haftada 2  temizlik için daire başı fiyatlarımız en az 500 TL tamamlayacak şekilde değişkenlik göstermektedir. Ortalama 30 TL ile 40 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Sizin apartmanınızın temizliğinin rakamsal fiyatını belirleye bilmemiz için bizleri araya bilirsiniz.

Yakuplu Merdiven Temizliği Şirketi

Yakuplu Merdiven Temizliği Avantajları

Merdiven temizliği şirketleri ile çalışmanızın en büyük avantajı fiyatların sabit bir personele göre %70 üzerinde daha uygun rakamlardan oluşuyor olmasıdır. Ayrıca temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından temin edilecektir. Memnun olmadığınız personel için değiştirme hakkınız her zaman saklı kalmaktadır.

Yakuplu ve komşu semtler için merdiven temizliği taleplerinizi bekliyoruz. Ücretsiz keşif ve sözleşme garantili hizmetimiz için bizi araya bilirsiniz.

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.